BrotherHood

forum klanowe


#1 2008-01-06 12:42:31

zamor

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-05
Posty: 4
Punktów :   

Remo

Witam, chciałbym przedstawic sytuacje, która bardzo z hańbiła moja reputacje. Jak to wiadomo s gracze lepsi i gorsi jednakże gracze słabsi myśla że sa najlepszymi na świecie i gdy widza że ktoś gra ponad poziom servera nazywaja ich cziterami. przyszedl admin Remo i patrzal na mnie przez 10 minut nie mniej i sam uznam iż posiadam czity co w rzeczywistości jest głupota braku umiejetnosci admina do spraw cziterow. mam nadzieje że ma demko które by mógł przedstawic głownemu adminowi. Proszę o to by admin Remo stracił admina poniewaz dziecko nie moze wladac serverem to nie etyczne bo jezeli admin nie umie odroznic gry PRO od gry CZITERA to co to za admin?


Z poważaniem 3ps0n.?

Offline

 

#2 2008-01-06 15:58:58

ReMO

Administrator

4880250
Zarejestrowany: 2007-12-30
Posty: 19
Punktów :   

Re: Remo

haha dobre ;]

przykro mi bardzo ale ja raczej bede dalej adminem

Offline

 

#3 2008-01-08 20:09:29

jokeero*

Początkujący

Zarejestrowany: 2008-01-02
Posty: 12
Punktów :   

Re: Remo

Czasami tak bywa, ze i admin sie pomyli... Sam wiesh ilu jest teraz chiterów na servach...
Naszczescie on nowego miesiąca nie bedzie jush takiego problemy, zostanie zainstalowany specjalny program wiec... zapraszamy na serv, wtedy wszystko sie wszystko okaze...
                                                                                             pzdr:*

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sojuszgso.pun.pl www.el-trans.pun.pl www.polish-powersver.pun.pl www.shinobiwar.pun.pl www.mangowcymmz.pun.pl